+48 508 111 323 bok@ksens.pl

Świeżo Palona postawiła na prezentacje360

Ksens przygotował dla sklepu internetowego swiezopalona.pl zestaw prezentacji 360 produktów do parzenia kawy oraz akcesoriów kawiarskich. Prezentacje mają zachęcić użytkowników sklepu do zapozanania się z wysoką jakością produktów oferowanych przez sklep.

Świeżo Palona to sklep z wyjątkowymi i unikalnymi kawami. W swojej ofercie ma przygotowywane włoskie mieszanki np. Espresso Royale, jak i najlepszej klasy kawy jednorodne Salvador SHG Altamira Cup of Excellence. Oferuje także możliwość korzystania z ciekawych doświadczeń kawowych w ramach “Podróży z Kawą”. Świeżo Palona to nie tylko sklep z kawą, ale także grono ludzi w niej zakochanych.  Lubią pić ją codziennie i przy tym delektować się jej smakiem i aromatem. Żyją kawą. Dzień zaczynają i kończą małą czarną. Starają się promować kawę nie tylko ze względu na prowadzoną działalność, ale również w celach edukacyjnych. Są autorami Bloga dzienkawy.pl.

Prezentacje360 umożliwiły atrakcyjne przedstawienie produktów, zarówno kaw, jak i akcesoriów dostępnych w sklepie internetowym.