+48 508 111 323 bok@ksens.pl

Prezentacje 360 4gift.pl „Pod niektórymi z naszych produktów możecie znaleźć bardzo fajne prezentacje 360 stopni. Można obracać, zbliżać i bardzo dokładnie obejrzeć gadżety z każdej strony” – takim wpisem na Facebooku sklep 4gift.pl zachęca swoich fanów do wizyty na stronie internetowej. Coraz więcej z produktów dostępnych w ofercie tego sklepu z zabawnymi przedmiotami można obejrzeć, korzystając z tej bardzo atrakcyjnej możliwości przygotowanej przez firmę KSENS.

Na www.ocenastron.pl strona sklepu internetowego 4gift.pl uzyskała prawie 90% pozytywnych ocen. Internauci uznali ją za ciekawą, ładną, wygodną, przydatną i wartą polecenia. To bardzo dobry wynik, na który z pewnością miało wpływ zastosowanie prezentacji 360 produktów. Prezentacje zostały przygotowane przez firmę KSENS, zajmującą się kreacją i produkcją nowoczesnych i niestandardowych, najwyższej jakości rozwiązań na polu demonstracji produktów w Internecie.

Prezentacje 360 4gift.pl -Kamienie do whisky, Prezentacja 360, KSENS
Prezentacje 360 4gift.pl -Kamienie do whisky, Prezentacja 360, KSENS

Prezentacja 360 to rodzaj interaktywnej fotografii, dzięki której w sposób estetyczny i bardzo funkcjonalny można zaprezentować każdy niemal przedmiot. Oglądając go mamy wrażenie, że produkt się obraca. Obraz wyświetlany jest płynnie w jednym okienku. W każdym momencie oglądający może zwolnić tempo, zatrzymać ruch, zbliżyć tak, aby dokładnie przyjrzeć się detalom.  Rozwiązanie przygotowane przez firmę KSENS doskonale uzupełnia ofertę sklepu 4gift.pl. Interesujące przedmioty muszą być zaprezentowane w interesujący sposób! W ofercie sklepu można znaleźć gadżety, nietypowe prezenty i zabawne drobiazgi, zarówno dla małych amatorów zabawy, jak i dla dorosłych już imprezowiczów. Są tu prezenty dla kobiet, mężczyzn, dzieci, a wśród nich szalone zwierzaki, oryginalne lampki książkowe, gadżety na imprezę i do domu.

Prezentacje 360 dla 4gift.pl nie tylko wyróżniają sklep na tle konkrecji, ale także zatrzymują klientów na dłużej. Możliwość obejrzenia zabawnego przedmiotu w najdrobniejszych szczegółach to nie tylko doskonała zabawa, ale także znakomita przewaga konkurencyjna. Płaski, nieruchomy obrazek nie da nam takiej satysfakcji, jak oglądanie przedmiotu w ruchu! W przypadku oferty sklepu 4gift.pl rzetelny opis wzbogacony prezentacją 360 to najlepsza forma reklamy. Zapadająca w pamięć forma sprawi z pewnością, że w przyszłości, kiedy klient będzie poszukiwał niebanalnego prezentu dla bliskich czy znajomych, wróci z przyjemnością na stronę 4gift.pl

Bardzo ważne z punktu widzenia klientów sklepu jest to, że odtwarzanie prezentacji 360 produktów jest płynne i precyzyjne. Nie obciąża urządzenia i doskonale się sprawdza na urządzeniach mobilnych.

Specjaliści z firmy KSENS,  autorzy prezentacji 360, zwracają uwagę na to, że taka forma pokazania oferty znacznie zwiększa konwersję na stronie. Co więcej klienci się atrakcyjną treścią ze swoim znajomym. Świadomość marki rośnie, a za tym idzie sprzedaż!