+48 508 111 323 bok@ksens.pl

Prezentacje 360 umożliwiają obejrzenie niemal każdego przedmiotu ze wszystkich stron, dodatkowo oglądający ma sposobność takiego przybliżenia obiektu, że obejrzenie najdrobniejszych nawet detali nie stanowi najmniejszego problemu. Można się przyjrzeć fakturze, deseniom, niemal poczuć przedmiot i to wszystko na ekranie komputera. Dzięki tym cechom prezentacje 360 robią karierę w e-commerce.

Cała oferta w jednym pliku
Jednak coraz częściej ten sposób prezentacji zaczyna być wykorzystywany nie tylko w celach stricte sprzedażowych. Działy sprzedaży i marketingu za pomocą prezentacji 360 zaczęły tworzyć offline zestawienia o dużym poziomie szczegółowości i spójności. W ten sposób można prezentować nowe produkty, a także te, na których promocji szczególnie nam zależy. W jednej prezentacji można pokazać wszystkie warianty kolorystyczne, różne materiały, z których zostały wykonane, uwypuklić różnorodne funkcje poszczególnych modeli, a wszystko to w jednym dokumencie elektronicznym, który można powielać na pendrivach, płytach czy wysyłać e-mailem.

Wirtualne muzea
Wyobraźmy sobie, że nie ruszając się z domu, możemy obejrzeć Dawida Michała Anioła. I to z każdej strony! Przyjrzeć się najdrobniejszym detalom, tak jakbyśmy obcowali z nią na żywo, a nawet w bardziej komfortowych warunkach, ponieważ od tego arcydzieła nie będą nas oddzielać barierki ustawione przez pracowników Galleria dell’Accademia we Florencji dla ochrony rzeźby. Prezentacje 360 pozwalają tworzyć całe wirtualne muzea, prezentujące arcydzieła z całego świata. Każdy przedmiot można obejrzeć dokładniej niż w gablocie, gdzie często niemożliwe jest dotknięcie, zbliżenie czy obrót zabytkowego eksponatu. Co więcej, taki sposób prezentacji umożliwia pokazanie także szczególnie cennych zbiorów, które na co dzień nie są eksponowane ze względu na możliwość ich bezpowrotnego zniszczenia.

Prezentowane obiekty mają prawdziwy dla ludzkiego oka wygląd. Zachowana jest zarówno gra światła, jak i kolory. Prezentacja ładuje się szybko, a poszczególne ujęcia fotograficzne nie tracą nic ze swojej wysokiej jakości. Takie prezentacje mogą stanowić bezcenne pomoce dydaktyczne dla uczniów i studentów. Mogą być bezcennym materiałem dla nauczycieli i wykładowców, który jest nie tylko cenny dydaktycznie, ale również kreatywny i bardzo interesujący dla uczniów i studentów. Dzięki prezentacjom 360 z dorobkiem kulturalnym mogą się zapoznać także osoby niepełnosprawne, którym bariery architektoniczne uniemożliwiają kontakt ze zbiorami muzealnymi.

Nie tylko WEB
Interaktywny PDF z dynamiczną prezentacją obiektu oraz flash-banery z obiektem w obrocie 360 to idealny kontent do e-mailing’u. Małe rozmiary pliku pozwalają na wysłanie go za pomocą poczty elektronicznej, natomiast pozytywne zaskoczenie odbiorcy jest naprawdę duże. Interaktywny PDF może zostać zintegrowany z prezentacją, np. rysunkiem technicznym, animacją, która przestawi funkcję obiektu, czy możliwości produktu. Za pomocą prezentacji 360 można również przedstawić złożoną strukturę firmy i pokazać procesy zachodzące w żywym organizmie, jakim jest przedsiębiorstwo. Intuicyjny sposób zapoznawania się z procesem produkcyjnym, inwestycją, projektem to najbardziej klarowna metoda wyjaśnienia tego, co się robi!