+48 508 111 323 bok@ksens.pl

Prezentacja 360 jest innowacyjnym sposobem przedstawiania produktów w Internecie, z którego korzystają chętnie sklepy internetowe, autorzy blogów i serwisy opiniotwórcze. Pokazywanie przedmiotu w formie, która przypomina obcowanie z nim w realu (oglądanie ze wszystkich stron, możliwość przyjrzenia się najdrobniejszym szczegółom), zwiększa zaangażowanie oglądających, a klientów skłania do częstszych i szybszych zakupów.

Platforma Market360 to miejsce, w którym spotykają się wszystkie strony zainteresowane tym sposobem pokazywania przedmiotów. Właściciele sklepów internetowych poszukują tu wizualizacji produktów, które uatrakcyjnią ich stronę, przyciągną klientów i wpłyną na wzrost sprzedaży. Fotografowie mają możliwość za jej pośrednictwem sprzedać swój produkt, czyli prezentacje stworzone z wykonanych przez nich zdjęć. Producenci zaś mogą zamówić prezentacje, które umożliwią dystrybutorom ich produktów korzystanie z najwyższej jakości materiałów, ułatwiających im zdobycie rynku.

Sklepy internetowe
W platformie Market360 można znaleźć gotowe prezentacje, które w prosty sposób można implementować w działającym już sklepie internetowym. Nie trzeba ich przygotowywać od początku i są niedrogie (średnia cena to $5 za jedną prezentację, ale można także znaleźć prezentacje darmowe!). Ponad tysiąc prezentacji jest dostępnych od ręki, a z każdym dniem ich liczba rośnie. Właściciele sklepów internetowych mogą na bieżąco śledzić co nowego pojawia się na platformie, dzięki funkcji powiadamiania. Na platformie przygotowano również ułatwienia, które pozwalają w bardzo prosty sposób wdrożyć pobraną prezentację 360: wtyczki do WordPress’a, a także poradnik oraz samouczki.
Platforma Market 360 pozwala efektywnie i efektownie wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć na swoją stronę klientów oraz zwiększyć ich zaangażowanie i swoją sprzedaż.

Fotografowie
Największym problemem fotografów, jest znalezienie nabywców ich prac, czyli zdjęć. Platforma Market360 to idealnie miejsce, gdzie można umieścić prezentacje 360 i sprzedać je nowym klientom. Dzięki temu można swoje prace sprzedać wielokrotnie, zarówno na rynku lokalnym, jak i globalnym. Bez ponoszenia kosztów na promocję swojej pracy, fotografowie mogą sprzedawać prezentacje 360 i zdobywać nowych klientów na całym świecie.
Market360 ma wbudowany generator 360, który pozwala natychmiastowo tworzyć nowe prezentacje. Ponadto umożliwia przechowywanie obrazów na koncie w Market 360 lub pobieranie ich na własny komputer.
Prezentacja 360 dodana do publicznego katalogu jest widoczna dla wszystkich użytkowników platformy. Za każdym razem kiedy prezentacja jest pobierana, na koncie fotografa – twórcy prezentacji pojawia się wynagrodzenie,

Biznes
Platforma Market360 jest znakomitym sposobem komunikacji z odbiorcami nowych produktów. Producenci, którzy wprowadzają na rynek nową ofertę, chcą, aby promowane one były w sposób efektywny. Zdają sobie sprawę z tego, że jakość materiałów, wspierających sprzedaż, z których korzystają ich dystrybutorzy ma pierwszorzędne znaczenie. Platforma prezentacji 360 pozwala powiadomić wszystkich użytkowników o tym, że pojawiło się coś nowego. To doskonały sposób na promowanie swoich produktów. Udostępnienie za darmo prezentacji pomaga budować sieć sprzedaży. Wizualizacje produktów chętnie pobierane są zarówno przez sklepy internetowe, jak i bloggerów i portale opiniotwórcze. Prezentacja 360 bowiem dostarcza oglądającym niezwykłych przeżyć – obcowanie z produktem tak, jakby mieli bezpośredni, niemal dotykowy kontakt z nim.