+48 508 111 323 bok@ksens.pl

Ksens dla Todler – Prezentacje 360

Ksens odpowiada za wszystkie Prezentacje 360 produktów w internetowym sklepie z zabawkami Todler. Każda z prezentacji jest starannie przygotowywana, tak aby klienci sklepu mogli dokładnie obejrzeć produkt dla swoich pociech przed zakupem. Dzięki dużej wiedzy i staraniom właścicieli sklepu, jeśli chodzi o prezentację produktu, klienci częściej wybierają ich ofertę.

Z zabawkami jest tak, że najlepiej prezentują się one przede wszystkim w reklamach i w grafikach umieszczonych na opakowaniach. Z tego powodu naiwny klient może kupić bardzo drogi przedmiot, który „na żywo” okaże się bublem. Oczywiście nie jest to problem dla producenta, który nie wymieni towaru, bo nie ma takiego obowiązku. Przecież klient powinien wiedzieć co kupuje… A to, że w reklamach wszystko wygląda ładniej, to norma. Rozwój technologii sprawił, iż znaczną część prezentów kupujemy na odległość, przez www, co wcale nie oznacza, że musimy być przygotowani na tego typu przykre niespodzianki. Na szczęście teraz możemy dokładnie przyjrzeć się temu, co zamierzamy kupić.

spidersweb.pl o ksens i Todler.pl

spidersweb.pl o ksens i Todler.pl

Do niedawna nieliczne sklepy starały się oferować wideoprezentacje swoich produktów, które dużo wniosły do możliwości dokładnego obejrzenia zabawek jeszcze przed zakupem.

Jednak okazało się, że istnieją lepsze rozwiązania umożliwiające dokładne obejrzenie i „poznanie” potencjalnego prezentu dla naszych pociech. Są

to fotografie 3D, które umożliwiają oglądanie go z każdej strony. Oczywiście, nie zastąpią one bezpośredniego, fizycznego kontaktu z produktem, ale biorąc pod uwagę fakt, że najbardziej rozchwytywane zabawki są szczelnie zapakowane, i nie można ich dotknąć nawet w sklepie stacjonarnym, jest to naprawdę dużo więcej niż to, do czego byliśmy do tej pory przyzwyczajeni. Na tego typu formę promocji natknąłem się ostatnio w białostockim, internetowym sklepie Todler, w którym co roku sam robię sporo zakupów dla przyjeżdżających na święta dzieciaków.

Zapoznaj się z pełnym artykułem Ten polski sklep poświęca nawet 13 godzin na przygotowanie zdjęć jednego produktu na swoją stronę internetową – artykuł  z serwisu spidersweb.pl

Logo_todler.pl_Prezentacje 360_KSENS

www.todler.pl

TODLER to sklep z zabawkami i artykułami sportowymi dla dużych i małych urwisów oferujący artykuły sportowe i zabawki dla dzieci w wieku od 1,5 do … hmm, właściwie to nie ma górnej

granicy. Produkty ofertowane przez Todler są: bezpieczne w użytkowaniu, wykonane z nieszkodliwych materiałów, wysokiej jakości, funkcjonalne, rozwijające na wielu płaszczyznach, a przede wszystkim angażujące do zabawy, zarówno dzieci, jak i opiekunów.