+48 508 111 323 bok@ksens.pl

Hotspot Prezentacja 360, czyli gorący punkt dla Twojej oferty

Jeśli zapytamy przypadkowo spotkaną osobę, czym jest hotspot, z pewnością powie nam, że jest to takie miejsce, które umożliwia połączenie z Internetem.

Przeważnie jest to otwarty punkt dostępu, w którym możemy połączyć się za pomocą sieci bezprzewodowej. Ale już tylko nieliczne osoby są świadome tego, że hotspotem nazywa się również punkty w prezentacjach, które otwierają dostęp do innych jej części – np. do kolejnej prezentacji, strony internetowej, zdjęć, filmów czy nawet ścieżki dźwiękowej. Specjaliści z firmy KSENS, autorzy prezentacji 360, szczególnie rekomendują ten sposób urozmaicenia demonstracji oferty firmy.

Wyobraźcie sobie, że oglądacie prezentację hotelu, w którym zamierzacie zorganizować bardzo ważne spotkanie dla klientów waszej firmy. Oczywiście na większości z hotelowych stron internetowych znajdziecie galerię zdjęć… Ale o ile ciekawsza i bardziej wartościowa gości jest możliwość odbycia wirtualnej wycieczki po całym obiekcie. Znajdujemy się w recepcji i tu niespodzianka, możemy kliknąć na drzwi prowadzące do hotelowej sali konferencyjnej. Wchodzimy do jej wnętrza, możemy obejrzeć ją w prezentacji 360. Możemy nawet sprawdzić, czy działa system nagłaśniający! Właśnie skorzystaliśmy z hotspota znajdującego się prezentacji. W prezentacji może być znacznie więcej takich miejsc, mogą one przenosić do innych pomieszczeń, w których np. zamiast statycznych obrazków obejrzymy cały film, czy posłuchamy muzyki.

Ale to nie wszystko! Powiedzmy, że mamy do czynienia z prezentacją 360 skomplikowanego urządzenia. Z zewnątrz przypomina ono szafę, ale klikając w obudowę, możemy za pomocą hotspota zajrzeć do jej środka. Zobaczyć, jak działają wszystkie mechanizmy zamknięte np. w pompie. Hotspoty w prezentacjach 360, przygotowywanych przez firmę KSENS, to nie lada gratka dla wszystkich tych, którzy są zwyczajnie ciekawi, jak dany przedmiot wygląda w środku, ale także dla przedstawicieli zawodów technicznych, szukających niezawodnych urządzeń i najlepszych rozwiązań. Przykładem możne być prezentacja Rowerka dziecięcego Puky LR XL w sklepie internetowym, Todler

Interaktywne prezentacje 360 KSENS nie tylko podnoszą skuteczność zdobywania konkretnej wiedzy, ale także pozwalają klientowi dokładnie obejrzeć przedmiot, który zamierzają kupić. Oczywiście nie należy zapominać, że po prostu zwyczajnie są ciekawe. Klienci nie tylko chętnie sami oglądają prezentacje 360 z hotspotami, ale również spontanicznie polecają je znajomym, wysyłając im linki. I co najważniejsze… wracają!