+48 508 111 323 bok@ksens.pl

W zeszłym tygodniu uczestniczyliśmy w największych na świecie targach technologicznych – Cebit 2015 w Hanowerze. Na to wydarzenie od przeszło dwudziestu lat przyjeżdżają ludzie z całego świata. Hal, w których odbywa się event jest kilkanaście. Żeby to wszystko zwiedzić trzeba kilku dni. My mieliśmy okazję się tutaj wystawiać.

 

Maszyna do 360 i efekt wow

Zabraliśmy ze sobą naszą najmniejszą maszynę do prezentacji 360, która bardzo przyciągała uwagę. Co raz maszyna ruszała, to zaraz wokół mieliśmy widownię. Niektórzy pytali, czy to skaner 3D. Inni, czy drukujemy w 3D to, z czego zrobimy prezentację. Większość jednak po małym wprowadzeniu z zainteresowaniem pytała o szczegóły techniczne. Udało nam się porozmawiać z wieloma osobami, którzy mają zapotrzebowanie na ten rodzaj wizualizacji lub chciałyby z nami współpracować. Stoiskiem zainteresował się również Wiceminister Gospodarki – Arkadiusz Bąk, z którym zamieniliśmy kilka słów o naszej działalności.  

Inne stoiska

Na spacer po innych stanowiskach nie mieliśmy dużo czasu, ale kilka ciekawych widzieliśmy. Najciekawsze sfotografowaliśmy.

Nowoczesne skanery, które współpracują nawet z mapami.

1

 

Stanowiska IBM i Microsoft cieszyły się dużą popularnością.

2

 

Samsung również tworzy widoki 360.

3

 

T-mobile i ich różowe parasole

4

 

Stanowisko Meksyku – bardzo kolorowe, bardzo pozytywne

5

 

A krótką przerwę można było sobie zrobić na łonie natury.

6

 

Na Cebit warto się wybrać z kilku powodów. Przede wszystkim z powodów biznesowych, ale i tych mniej biznesowych. Mieliśmy na przykład okazję poznać kolekcjonera długopisów. Zbiera je od 30 lat i ma ich około 40 000 szt. Prawdziwy pasjonat.